Yüksek Fen Kurulu Başkanlığı (1934)

Yüksek Fen Kurulu Başkanlığı (1934)
YÜKSEK FEN KURULU BAŞKANLIĞI PERSONEL LİSTESİ
YÜKSEK FEN KURULU BAŞKANLIĞI
PERSONEL LİSTESİ
Sıra No Adı Soyadı Ünvanı Telefon
No
1 Ertan YETİM Yüksek Fen Kurulu Başkanı 410 22 62
2 Berrin KURUL Özel Kalem 410 22 62
3 Atilla ÜNAL Yüksek Fen Kurulu Üyesi 410 22 54
4 Celal YAZICI Yüksek Fen Kurulu Üyesi 410 22 41
5 Dr. Davut YILMAZ Yüksek Fen Kurulu Üyesi 410 22 29
6 Erdinç DEMİREL Yüksek Fen Kurulu Üyesi 410 20 61
7 Feriha KOÇ Yüksek Fen Kurulu Üyesi 410 22 55
8 Gamze ÖZER Yüksek Fen Kurulu Üyesi 410 22 67
9 Hayrettin YILMAZ Yüksek Fen Kurulu Üyesi 410 22 77
10 Hüseyin ÇELİK Yüksek Fen Kurulu Üyesi 410 22 83
11 İsmail ALACA Yüksek Fen Kurulu Üyesi 410 22 49
12 Levent TÜZÜN Yüksek Fen Kurulu Üyesi 410 22 47
13 Mustafa Tahsin BADEM Yüksek Fen Kurulu Üyesi 410 22 53
14 Recep YILDIRIM Yüksek Fen Kurulu Üyesi 410 22 33
15 Seyfettin AYÇİÇEK Yüksek Fen Kurulu Üyesi 410 22 74
16 Sonay AKTAŞ Yüksek Fen Kurulu Üyesi 410 23 47
17 Ufuktan GÜNEŞ Yüksek Fen Kurulu Üyesi 410 22 10
18 Yahya TÜMER Yüksek Fen Kurulu Üyesi 410 22 75
19 Yusuf ÜÇÜNCÜ Yüksek Fen Kurulu Üyesi 410 22 03
20 Ercan TIRAŞ Müşavir 410 22 62
21 Necat BEYAZ Müşavir 410 22 62
22 Nusret YAZICI Müşavir 410 22 62
23 Serdar GÜNDOĞAN Müşavir 410 22 62
24 Alirıza TANAS Genel Müdür Yardımcısı 410 21 25
25 Mahmut DAĞAŞAN Genel Müdür Yardımcısı 410 22 28
26 Mehmet VARGÜN Genel Müdür Yardımcısı 410 22 01
27 Harun ÖNALAN Mimar 410 22 62
28 Harun ÖNDER Jeoloji Mühendisi 410 22 62
29 Murat UZUNBEL Elektrik - Elektronik Mühendisi 410 24 83
30 Selçuk BAKKALOĞLU Müfettiş 410 22 62
31 Süleyman TÜYER Makine Mühendisi 410 22 06
32 Yusuf KOÇ İnşaat Mühendisi 410 22 63
33 Ahmet MERAL Şube Müdürü 410 22 64
34 Cüneyt Sami AKIN Şube Müdürü 410 24 88
35 Kenan TAŞKAYA Şube Müdürü 410 22 65
36 Muzaffer YILDIRIM Şube Müdürü 410 22 76
37 Necdet YAZICI Şube Müdürü 410 22 60
38 Önder YILMAZ Şube Müdürü 410 22 57
39 Özlem POLAT Şube Müdürü 410 22 58
40 Ali ARIK İnşaat Mühendisi 410 22 72
41 Evgin APAYDIN İnşaat Mühendisi 410 22 92
42 M. Ali AĞIRTAŞ İnşaat Mühendisi 410 22 92
43 M.Dursun YEŞİLYURT İnşaat Mühendisi 410 22 80
44 Ayşenur GÜZELCE Makine Mühendisi 410 23 81
45 Engin YİĞİT Makine Mühendisi 410 22 73
46 Necmiye TÜRKÖZ Makine Mühendisi 410 23 81
47 Yakup SERDAROĞLU Makine Mühendisi 410 22 96
48 İhsan SOLAK Elektrik-Elektronik Mühendisi 410 22 98
49 Mehmet KUZUGÜDENLİOĞLU Elektrik-Elektronik Mühendisi 410 22 97
50 B. Metin AYDOĞAN Jeoloji Y. Mühendisi 410 22 70
51 Mustafa AKTAŞ İnşaat Y. Mühendisi 410 22 21
52 Hale ATASOY KUŞ Mimar 410 24 86
53 Ayşegül AVŞAR Tekniker 410 24 79
54 Saniye KUM Teknisyen  410 22 82
55 Selma KANAT Teknisyen  410 22 04
56 Murat GEÇİNER V.H.K.İ 410 22 56
57 Nihat SAMANCI İdari Büro 410 22 59
58 Sıtkı TATLI İdari Büro 410 22 71