Yüksek Fen Kurulu Başkanlığı (1934)

Yüksek Fen Kurulu Başkanlığı (1934)
YÜKSEK FEN KURULU BAŞKANLIĞI PERSONEL LİSTESİ
YÜKSEK FEN KURULU BAŞKANLIĞI
PERSONEL LİSTESİ
Sıra No Adı Soyadı Ünvanı Telefon
No
1 Ertan YETİM Yüksek Fen Kurulu Başkanı 410 22 62
2 Berrin KURUL Özel Kalem 410 22 62
3 Atilla ÜNAL YFK Üyesi (İnşaat Müh.) 410 22 54
4 Celal YAZICI YFK Üyesi (İnşaat Müh.) 410 22 41
5 Erdinç DEMİREL YFK Üyesi (İnşaat Müh.) 410 20 61
6 Hüseyin ÇELİK YFK Üyesi (İnşaat Müh.) 410 22 83
7 Mustafa Tahsin BADEM YFK Üyesi (İnşaat Müh.) 410 22 53
8 Ufuktan GÜNEŞ YFK Üyesi (İnşaat Müh.) 410 22 10
9 Yahya TÜMER YFK Üyesi (İnşaat Müh.) 410 22 75
10 İdris ERTUŞ YFK Üyesi (İnşaat Müh.) 410 22 06
11 Yusuf ÜÇÜNCÜ YFK Üyesi (Makina Müh.) 410 22 03
12 Recep YILDIRIM YFK Üyesi (Elektrik-Elektronik Müh.) 410 22 33
13 Seyfettin AYÇİÇEK YFK Üyesi (Jeoloji Müh.) 410 22 74
14 Gamze ÖZER YFK Üyesi (Şehir Plancısı) 410 22 67
15 İsmail ALACA YFK Üyesi (Şehir Plancısı) 410 22 49
16 Sonay AKTAŞ YFK Üyesi (Mimar) 410 23 47
17 Feriha KOÇ YFK Üyesi (Mimar) 410 22 55
18 Davut OĞUZ YFK Üyesi (Avukat) 410 22 29
19 Ercan TIRAŞ Müşavir (İnşaat Müh.) 410 22 62
20 Necat BEYAZ Müşavir (İnşaat Müh.) 410 22 62
21 Harun ÖNDER Müşavir (Jeoloji Müh.) 410 22 62
22 Fikret BÜYÜKSOY Müşavir (Çevre Müh.) 410 22 62
23 Harun ÖNALAN Müşavir (Mimar) 410 22 62
24 Nusret YAZICI Müşavir (İşletmeci) 410 22 62
25 Serdar GÜNDOĞAN Müşavir (İktisatçı) 410 22 62
26 Selçuk BAKKALOĞLU Müfettiş (Maliye) 410 22 62
27 Ahmet MERAL Şube Müdürü (İnşaat Müh.) 410 22 64
28 Önder YILMAZ Şube Müdürü (Makina Yük. Müh.) 410 22 57
29 Özlem POLAT Şube Müdürü (Elektrik-Elektronik Müh.) 410 22 58
30 Cüneyt Sami AKIN Şube Müdürü (Jeoloji Müh.) 410 24 88
31 Necdet YAZICI Şube Müdürü (Doğu Dilleri ve Edebiyatı) 410 22 60
32 Kenan TAŞKAYA Şube Müdürü (Ağaç İşleri Endüstri Müh.) 410 22 65
33 Muzaffer YILDIRIM Şube Müdürü (Mimar) 410 22 76
34 Buket SAĞIROĞLU Şube Müdürü (Mimar) 410 20 44
35 Murat UZUNBEL Elektrik-Elektronik Mühendisi 410 24 83
36 İhsan SOLAK Elektrik-Elektronik Mühendisi 410 22 98
37 Mehmet KUZUGÜDENLİOĞLU Elektrik-Elektronik Mühendisi 410 22 97
38 Süleyman TÜYER Makina Mühendisi 410 22 63
39 Engin YİĞİT Makina Mühendisi 410 22 73
40 Necmiye TÜRKÖZ Makina Mühendisi 410 23 81
41 Yakup SERDAROĞLU Makina Mühendisi 410 22 96
42 Mustafa AKTAŞ İnşaat Yüksek Mühendisi 410 22 21
43 Yusuf KOÇ İnşaat Mühendisi 410 22 63
44 Ali ARIK İnşaat Mühendisi 410 22 72
45 Evgin APAYDIN İnşaat Mühendisi 410 22 92
46 M. Ali AĞIRTAŞ İnşaat Mühendisi 410 22 92
47 M. Dursun YEŞİLYURT İnşaat Mühendisi 410 22 80
48 Nuri Muhammed KAYAPINAR İnşaat Mühendisi 410 22 91
49 Barış Metin AYDOĞAN Jeoloji Yüksek Mühendisi 410 22 70
50 Hale ATASOY KUŞ Mimar 410 24 86
51 Ayşegül AVŞAR Tekniker 410 24 79
52 Saniye KUM Teknisyen  410 22 82
53 Selma KANAT Teknisyen  410 22 04
54 Nihat MİLLİ Teknisyen 410 22 56
55 Nihat SAMANCI İdari Büro 410 22 59
56 Sıtkı TATLI İdari Büro 410 22 71